41
hakkimizda

1983 yılında başlayan İspirler Mücevherat yolculuğu; hizmet, kalite ve güven felsefesiyle devamlı ivme kazanarak sürmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, ürün ve hizmet kalitesini beklentilere cevap verecek şekilde, güven anlayışını esas alarak uygulamayı hedef edindik.

1993 yılında elmas ve pırlantayı da ürün portföyümüze kattık. Bölgede ürün çeşitliliği konusunda öncü firma olmakla kalmayıp, Türkiye’de saygın mücevher firmaları arasında yer almanın haklı gururunu taşıyoruz.

İspirler Mücevherat olarak en belirgin farkımız, pırlanta, elmas ve renkli taş alanında uzmanlık belgesine sahip geniş kadromuzla, müşterilerimize satış ve sonrasında güvenilir hizmet sunumudur.

Sektörü üretim merkezlerinde takip eden uzmanlarımız, sadece Türkiye’de değil dünyadaki eğilimleri güncel şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Böylece müşterilerimizin mücevher hayallerini modern ve güncel koleksiyonlarımızla gerçeğe dönüştürüyoruz.

Ayrıca uzman ekibimiz özel istekleri, kişiye özel tasarımlarıyla karşılayarak benzersiz ürünler oluşturmaktadır.

Tasarım ve üretim bölümündeki uzman kadromuz sadece müşterilerimizin isteklerini karşılamakla kalmıyor aynı zamanda satış sonrası hizmetleri de en hızlı şekilde gerçekleştiriyor.

Bugün; tüm çalışanlarımızla birlikte sadece Elazığ’a değil, tüm Türkiye’ye hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktayız.

Misyon (Görev)

Sadece satış değil satış sonrasında da en iyi hizmeti verebilecek uzman kadrosuyla müşterilerin hayallerindeki mücevheri, en hızlı şekilde ürüne dönüştürmek ve en uygun fiyatla sunmak.

Vizyon (Hedef)

En güvenilir ve en çok tercih edilen mücevher markası olmak.

Start typing and press Enter to search